Skip to content
  O FIRMĚ arrow MONTÁŽE arrow centrální vysavače
  VODATOP - centrální vysavače | Tisk |  E-mail

  Provádíme odbornou montáž centrálních vysavačů DUOVAC.

  Kanadská společnost DUOVAC byla založena v roce 1967 a jejím posláním je vytvářet nejpraktičtější, nejvýkonnější a nejodolnější centrální vysavače na trhu. Životnost centrálních vysavačů DUOVAC je až 30 let, výrobce nabízí standardní záruku od dvou do pěti let.

   

  Duo-Vac Kompact  -  9.990,- kč

   

  Jediný model vysavačové jednotky využívající výměnné filtrační sáčky. Je vhodný převážně pro byty a malé rodinné domy. Jeho rozměry umožňují instalaci do kuchyňských linek, šatních skříní, na toalety apod. Může být nainstalován jak v horizontální tak vertikální poloze. Součástí každého stroje je rovněž hadice 7,5m dlouhá a kompletní příslušenství → vše v jedné sadě za bezkonkurenční cenu. Předností je rovněž motor Ametek s úctyhodným Airwattivým výkonem.

   

   

   

   

    

  Duo-Vac Simplici-T   -    14.990,00 Kč

   

   Ekonomicky výhodné řešení s plnohodnotnou filtrací DuoFibre Quick. Vysavačová jednotka je prostorově minimálně náročná, má vynikající parametry a je nabízena za velmi příznivou cenu. Je v celokovovém provedení.

   

   

   

   

   

   

  Duo-Vac Symphonia  15. 990,- kč

   

   Špičkový sací výkon, který Vás nadchne na celý život. Výkonná, elegantní řada sacích agregátů v celokovovém provedení. Motory Ametek, které jsou ve vysavačích osazeny, mají obtokové chlazení a jejich uchycení ke konstrukci agregátu je vybaveno protivibračním systémem, který snižuje přenos hluku. Kryt motoru je vyroben z kvalitní oceli, která má velkou mechanickou pevnost a dobře vede teplo. Nádoba na prach DuoMax je vyrobena z lehké hliníkové slitiny, která zajišťuje nejen odolnost proti poškození, ale rovněž zabraňuje působení statické elektřiny uvnitř nádoby. Tvar nádoby podporuje rychlost proudícího vzduchu a cyklónovou separaci, její velký objem potom nenutí uživatele k častému vysypávání nečistot. Modely Symphonia jsou vysoce výkonné a spolehlivé agregáty se špičkovými parametry. Konstrukčně jsou uzpůsobeny tak, aby svým uživatelům co nejdéle sloužily.